Baldų projektuotojo įžvalgos, kodėl reikalinga baldų gamyba?

Norime, kad mūsų namų interjeras būtų individualus, Norime, kad kiekvienas baldas būtų pritaikytas mūsų poreikiams. Nestandartinių baldų gamyba yra vienintelis sprendimas. Procesas, kurio metu dirba daug specialistų, kuriamas naujas jūsų namų vaizdas. Baldų projektavimas vienas atsakingiausių darbų. Čia prasideda naujų idėjų generavimas, čia kuriami baldai. Šios srities specialistai interjero dizainerio ir kliento idėjas paverčia suprantamas baldų gamybos darbuotojams. Svarbios visos detalės. Kiekvienas centimetras turi būti apgalvotas. Kiekvienas išlinkimas turi būti planuojamas įvertinant medžiagų lankstumą. Bendradarbiaujate su baldus projektuojačiu specialistu naudokitės jo patarimais. Specialistai gali apžiūrėję jūsų kambarius papasakoti kokius baldus geriausia rinktis. Kokios medžiagos praktiškiausios? Juk svarbu ne tik dizainas ir interjeras, baldus naudosite kiekvieną dieną. Jie turi gerai funkcionuoti, būti patogūs. Taigi, baldų gamyba reikalinga norint kurti nestandartinius baldus, tai ko gero geriausias pasirinkimas siekiant individualumo.

Baldų gamyba Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose

Vieni dažniausių užsakovų yra iš Sostinės. Tačiau tai visai nieko nestebina, juk Vilniaus mieste gyvena daugiausiai gyventojų, tad ir namų, būtų turime didžiausią skaičių. Klausimas ar baldu gamyba visada atliekama šiame mieste? Dažnu atveju, būsimų baldų medžiagos atkeliauja iš kitų miestų ar net iš kaimyninių valstybių. Lietuvoje egzistuoja daug kompanijų, kurios užsiimą baldams reikalingų plokščių, furnitūros pardavimu, tačiau tie baldų gamintojai, kurie nori sukurti išskirtinius produktus, dažniausiai reikiamus komponentus perka keliose vietose. Ką tai reiškia? Pagrindinės baldų plokštės gali būti gaminamos Lietuvoje, tačiau baldų furnitūra, mechanizmai, durelių rankenėlės gali atkeliauti iš Lenkijos, Vokietijos ar Italijos. Naujų baldų grožį dažnu atveju lemia įvairios smulkios detalės. Tai gali būti ir jau minėti mechanizmai, kurie itin patogūs ir elegantiškai atidaro spintelių dureles. Taip pat prie bendro virtuvės baldų grožio prisideda apšvietimas, jau minėtos durų rankenėlės. Siekiant, kad klientas gautų unikalų produktą, reikia ieškoti unikalių sudedamųjų dalių. Baldų gamintojai bendradarbiauja su užsienio interjero dizaino studijomis, tad naujausios baldų gamybos mados tendencijos prieinamos ir vietiniams, sostinės gyventojams.

Reikia išskirtinių baldų?

Kada norime susikurti išskirtinius virtuvės, svetainės baldus, reikia užsisakyti jų individualią gamybą. Taip galite pasirinkti norimas spalvas, formas, išdėstymą, medžiagas ir kitus svarbius parametrus. Naudojantis interjero dizainerio paslaugomis, bus sukuriamas išskirtinis jūsų kambarių interjeras, kuris kiekvieną diena džiugins jumis.