Apranga ir avalynė

Ieškote kokybiškos avalynės, tada rekomenduojame konsultuotis su šios srities specialistais. Perkant tiek turistinę aprangą, tiek avalinę reikia žinoti daug faktorių, pagal, kuriuos galite tinkamai išsirinkti visą aprangos komplektą. Ar verta ieškoti kokybiškų produktų? Tie, kas ne pirmą kartą keliauja į žygius, ar kalnus gerai žino, kad kokybiški batai ar striukė ar kelnės yra būtinos. Nerekomenduojama ruoštis į žygi neturint specialios aprangos. Pirmiausia, greičiau pavargsite. Tam nepritaikyta apranga dažnai praleidžia vandenį, nekvėpuoja. Kokie batai geriausiai tinka kelionėms į kalnus? Pirmiausia, batai turi būti itin aukštos kokybės. Pagaminti iš tvirtos medžiagos. Nepraleisti drėgmės, bet tuo pačiu kvėpuoti. Kas sudaro turistinės aprangos komplektą? Kiekvienam, kuris ruošiasi kelionėms į kalnus, žygius reikia įsigyti šias turistinę aprangą sudarančias detales: striukę, neperšlampamų rūbų komplektą, kokybiškas kelnes, džemperį, bei žinoma šiltus apatinius drabužius. Visi šie drabužiai padės keliaujant jaustis komfortabiliai.

Turistiniai įrankiai ir indai

Taigi, jeigu jau nusprendėte keliauti, jums reikės keliautojams skirtos amunicijos. Įsigykite profesionalią aprangą, avalinę, miegmaišį, palapinę. Prie visų šių daiktų, bus reikalingi ir turistiniai įrankiai ir indai. Kodėl negalima naudoti įprastų įrankių? Vienas pagrindinių aspektų, tai tokie įrankiai nėra pritaikyti kelionėms, nepatogūs transportuoti. Dar vienas svarbus kriterijus, tai jie pagaminti iš medžiagų, kurios netinka gamtai. Kokie turistiniai įrankiai perkamiausi? Lietuvos turistai ir keliautojai renkasi peilius ir daugiafunkcinius įrankius. Tiems, kas ne pirmą kartą ruošiasi į gamtą gerai suprantama, kad daugiafunkciniai įrankiai, peiliai yra būtini gamtoje. Tokių įrankių pagrindinis pliusas, jie yra patogūs naudoti ir neužima daug vietos. Kiek kainuoja kokybiški turistiniai įrankiai ir indai? Visų profesionalių įrankių kainos prasideda nuo 10-15 Eur ir gali siekti 150 Eur. Tiksli kaina priklausys nuo to, kokį įrankį pirksite. Kas sudaro turistinių indų komplektą? Tiek įrankiai, tiek indai yra svarbus, todėl rinkitės kelionėms skirtus produktus. Termosas, tai vienas universaliausių indų, kuris plačiai naudojamas tiek keliautojų, tiek komandiruotėse dirbančių vairuotojų. Būtiniausi yra valgymo indai ir įrankiai. Turistinių prekių parduotuvėse rasite specialius tokių indų komplektus. Daugiau informacijos apie turistinius indus: http://aic.lt

Ekipuotė. Kareiviška ir turistinė

Visa turistinė ir kareiviška ekipuotė yra skirta jūsų patogesniam keliavimui. Rekomenduojame įsigyti tuos produktus, kurie bus naudingi ne tik žygiuose, bet ir karinėse pratybose. Taktinės liemenės, diržai, petnešos, dėklai, tai tie produktai, kurie yra dažniausiai perkami. Dar vienas universalus prietaisas yra kompasas. Jis bus naudingas tiek keliautojams, tiek kariškiams. Visi šie atributai yra reikalingi, jeigu norite ne tik keliauti, tačiau ir pajusti keliavimo malonumą. Rinkitės gamintojus, kurie yra populiariausi, tarp profesionalių keliautojų.