Priklausomai nuo to, kokia veikla yra vykdoma įmonėje, dažnai reikalingu įrenginiu tampa analitinės svarstyklės. Šiandien šių įrenginių pasirinkimas ne toks jau ir mažas, todėl, jei norite pasirinkti tinkamai, nepamirškite itin atsakingai įvertinti ir tam tikrų dalykų. 

analitinės svarstyklėsSvarstyklių modelis ir galimų pasverti mėginių svoris

Bene vienas svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte įvertinti pasirinkdami šias svarstykles, yra jų modelis bei galimų pasverti mėginių svoris. Atminkite, kad priklausomai nuo šių svarstyklių  modelio, mėginius galima pasverti nuo 0,0001g iki 0,000001g tikslumu. 

Kokios yra įrenginio galimybės bei funkcijos?

Nors visos analitinės svarstyklės yra apibūdinamos kaip ypatingą tikslumą bei preciziškumą garantuojantis gaminys, dėmesį verta atkreipti į tai, kad vienos nuo kitų jos skiriasi tam tikromis galimybėmis ir funkcijomis bei jų gausa. Taigi, siekiant pasirinkti tinkamai, reikėtų įvertinti tam tikrus akcentus, t.y., išsiaiškinti, kokios yra įrenginio galimybės bei funkcijos. Bene  daugiausiai populiarumo sulaukia svarstyklės, turinčios užfiksavimo funkciją; turinčios masės vienetų keitimą bei procentinio svėrimo funkciją. 

Kokia laikui suteikiama garantija?

Perkant įrenginį, kuris kainuoja tikrai ne keliolika eurų, labai svarbu patikrinti, ar jam yra suteikiama garantija ir, jei taip, tai kuriam laikui. Na, o vos tik pastebėjus, kad įrenginys nebefunkcionuoja taip, kaip turėtų, nereikėtų bandyti jo suremontuoti patiems – iš karto kreipkitės į profesionalus. 

Ekrano ypatumai

Įvertinkite ir ekrano ypatumus – nuo jų priklausys, ar bus patogu naudotis svarstyklėmis. Geriausias pasirinkimas – apšviestas ekranas. 

Na, o baigiant pastebėjimus, norisi dar priminti, kad išsirinkti bus ir dar lengviau, jei šį įrenginį įsigysite internetu. Dėmesį verta atkreipti į tai, sprendimas pirkti internetu, visų pirma, sudaro galimybę rinktis iš ypač didelio pasirinkimo (jums tampa pasiekiamos visos internetinės  parduotuvės, o ne tik tos, kurios yra jūsų mieste ar šalyje). Dar daugiau, jūs patys galite spręsti, kada apsipirkti (rinkitės sau patogiausią laiką). Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad pirkimas internetu yra naudingas  ir dėl dar vienos priežasties – tikrai turėsite pakankamai laiko susipažinti su gaminių aprašymais, tad nesuklysite pasirinkdami.