Ar kada pagalvojote, kaip yra gaminamos medinės grindys? Tiems, kas pirmą kartą susiduria su grindų pirkimo procesu, verta žinoti tai, jog geros medinės grindys yra gaminamos iš kokybiškos medienos. Ąžuolinės grindys tarnauja kur kas ilgesnį laiko tarpą lyginant su kitos medienos grindimis. Kodėl taip yra? Pirmiausia, ąžuolo mediena yra ilgaamžis produktas. Profesionaliai apdirbta mediena gali tarnauti ilgus metus, todėl visiems klientams, kurie nori išskirtinio produkto, rekomenduojame rinktis būtent šios medienos produkciją. Kiek gali kainuoti ąžuolinės grindys? Tiksli prekės kaina priklausys nuo daugelio aspektų. Pirmiausia, tai gamintojo gamybos kaštai. Tie gamintojai, kurie gamina didelius kiekius grindų medienos gali sumažinti išlaidas vienam parketo lapui ar jau paruoštai medinių grindų lentai. Kuo didesnės gamybos apimtys, tuo geresnės gali būti produkto kainos. Antras ir ko gero vienas iš svarbiausių faktorių lemenčių produkcijos kainą, tai jūsų užsakymo dydis. Jeigu užsisakote grindis tik vienam kambariui, kaina bus viena, o jeigu užsisakote grindų įrengimą viso namo erdvėms, vieneto kaina bus kita. Kiekvienas medinių grindų gamintojas ir pardavėjas vertina didesnius užsakymus, tad tokiems klientams visada yra taikomos nemažos nuolaidos.

Ar ąžuolinės grindys yra patvarios?

Tikriausiai daugelis supranta, kad ąžuolo mediena yra brangi todėl, kad ji yra tvirta ir iš jos pagaminti produktai tarnauja ilgus metus. Juk Lietuvoje turime nemažai miškų, tad ir kokybiškos medienos netrūksta. Tinkamai apdirbtas ąžuolas gali tarnauti iš tiesų ilgus metus. Pagrindas, kad gamintojas naudotų naujausias technologijas. Gerai, kada Lietuvoje turime ne vieną medinių grindų gamintoją, todėl klientai gali rinktis iš kokybiškų produktų.

Ąžuolinės grindys ir jų montavimo ypatumai

Ąžuolinės grindys, kaip ir kitos medienos grindys yra montuojamos naudojant tuos pačius įrankius. Tiesiog montuotojai turi tinkamai atlikti jiems pavestą darbą. Kokybiškai apdirbta mediena tarnaus ilgus metus. Kaip išsirinkti montuotojus? Pirmiausia ir ko gero geriausia yra kaip medinių grindų gamintojas ir pardavėjas atlieka visus darbus. Kodėl tai svarbu? Perkant tokį produktą jums suteikiama garantija, tačiau jeigu bus padaryta nemažai klaidų montuojant grindis, tada garantinis aptarnavimas nebus taikomas. Kada visus darbus atlieka viena įmonė, tada galite turėti ilgalaikę produkcijos garantiją. Taip jūs žinote, kad nusipirkote kokybišką produktą ir jis tarnaus daug metų. Jeigu taip įvyksta, kad pardavėjas negali atlikti visų montavimo darbų, tada prašykite, kad rekomenduotų meistrus, kurie kokybiškai ir profesionaliai atlieka visus montavimo darbus.