Fasado apdaila tikrai ne tik paprasčiausias sienų dekoravimo būdas. Tuo pačiu tai ir apsauga nuo drėgmės, nuo karščio ir nuo visų kitų dirgiklių, kurie gali sutrumpinti Jūsų namų funkcionavimo laiko tarpą, kurie taip pat gali neskoningai atrodyti. Šiuo metu fasadų pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas ieškantis gali nesunkiai rasti tai, kas jam labiausiai tinka. Svarbiausia, kad šiuo metu pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas ieškantis gali būti tikras, kad jam pavyks pasiekti tą kokybę, kurios norisi.

O kad paieškos būtų kur kas paprastesnė ir tuo pačiu sistemingesnės – nurodysime svarbiausius aspektus, kurie dažniausiai pagreitina paieškas ir garantuoja, kad galiausiai kiekvienas gali  rasti tai kas visiškai patenkina poreikius. Kai medžiagų pasirinkimas toks platus – visada norisi rasti geriausią kainos bei kokybės santykį. Ieškokite, derinkite, apgalvokite ir rasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

Išvaizda. Tikrai ne viena estetika yra vienas svarbiausių aspektų, kuris nulemia, kokios fasado apdailos priemonės bus pasirenkamos. O ir kiekvieno asmens skonis yra labai skirtingas, tad telieka džiaugtis, kad kai pasirinkimas toks platus – kiekvienas ieškantis nesunkiai ras tai, kas geriausiai tenkina jo poreikius. Daugeliui žmonių spalvos sodrumas yra vienas ryškiausių aspektų. Juk net ir pastelinė spalva gali būti labai sodri ir atrodyti labai skoninga. Ypač tokiu atveju, jeigu pasirenkami dekoratyviniai tinkai, kurie savyje turi ir dažų. Tuomet reikia pasižiūrėti, kaip jie atrodo padengę paviršių. Svarbiausia dekoravimui pasirinkti geras oro sąlygas, kadangi kitu atveju, pavyzdžiui, kai lauke yra didelė drėgmė – nepavyks pasiekti norimo rezultato. Medis štai, neatrodo taip gerai, kadangi tai vidaus apdailai skirta medžiaga. O dekoratyvinis tinkas – funkcionaliausias pasirinkimas.

Kaina. Lygiai taip svarbi ne tik išvaizda, kuri dažnai sumažina paieškų galimybes ir padeda tikslingiau vertinti tik tuos pasirinkimus, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius, tačiau taip pat ir kainoraščiai, kurie taip pat dažnai nulemia, kokia apdaila bus pasirenkama. Gipsinis tinkas, kuis specialiai pritaikytas prie lauko oro sąlygų ir tuo pačiu atrodantis skoningai – geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai norisi sutaupyti ir tuo pačiu gauti puikios kokybės produkciją. Žinoma, to paties tinko pasirinkimas labai platus, tad sistemingas derinimas garantuoja, kad galiausiai pavyks rasti tai, kas Jums tinka bei patinka labiausiai.

Ilgaamžiškumas. Suprantama, kad investuojant pinigus daugelis tikisi, kad pavyks gaut tikrai ilgai tarnausiantį rezultatą. Šiuo atveju ilgaamžiškumas būtinai turi būti derinamas tame pačiame kontekste kur ir kaina, kadangi tik įvertinus kainoraščius ir suderinus su funkcionalumu bei ilgaamžiškumu pavyks pamatyti, ar Jūsų pasirinkimas yra geras. Rinkitės tokias medžiagas, kurios yra atsparios neigiamiems aplinkos veiksniams. Dažniausiai grėsmę kelia drėgmę ir labai aktyvi saulė. Jeigu įsigykite kokybišką dekoratyvinį tinką, tokiu atveju galite būti tikras, kad gausite tą rezultatą, kuris patenkina Jūsų poreikius ir suteikia galimybę ilgus metus negalvoti kaip galima pakeisti fasadą, kadangi jis ir taip jus džiugins.

Atsparumas dirgikliams. Vienas svarbiausių aspektų ieškant jums labiausiai tinkamos fasado apsaugos yra tai, kad jie turi būti atspari išoriniams aplinkos dirgikliams. Vėlgi pasikartosime, kad dekoratyvinis tinkas yra geriausias pasirinkimas, kadangi šiuo metu rinkoje galima rasti tikrai labai daug įvairiausių tinkų, tad ir čia reikia neskubėti, kadangi tik palyginę bei suderinę galimybes galite būti, kad rasite Jums labiausiai priimtiną variantą. Taip pat siūlome rinktis tas medžiagas, kurios nereikalauja labai daug sluoksnių, kad galiausiai pavyktų džiaugtis apsauga. Jau vienas sluoksnis iš tavęs turi būti užtektinas pasirinkimas, kad apsauga būtų ilgaamžė ir labai tvirta.