Vertinant pastarųjų metų statistiką, matyti, kad gėlių pristatymo paslaugos blooms.lt populiarėja dideliu greičiu. Būtent dėl šios priežasties daugėja ir šios paslaugos teikėjų. Vis dėlto, susidaro užburtas ratas: daugėjant paslaugos teikėjų, nemaža dalis vartotojų nežino, kam teikti pirmenybę. Na, o, mes turime keletą vertingų patarimų, kurių laikantis bus lengviau suprasti, ką pasirinkti.
Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių, ieškančių tokio pobūdžio paslaugų, pageidauja, kad būtų pristatytos ne tik gėlės, bet ir papildomos dovanos. Vis dėlto, verta pastebėti, kad tokią galimybę suteikia tikrai ne visi gėlių pristatymo paslaugas teikiantys asmenys arba įmonės. Taigi, jei jūsų tikslas yra ne tik žavinga gėlių puokštė, bet ir papildomos dovanos, tokiu atveju, iš karto verta rinktis tokį paslaugos teikėją, kuris galėtų pristatyti ne tik gėlės, bet ir papildomas dovanas.
Puokščių pasirinkimas taip pat galėtų tapti dar vienu rodikliu, padėsiančiu suprasti, kuriam paslaugos teikėjui verta teikti pirmenybę. Ne paslaptis, kad skirtingi šios paslaugos teikėjai siūlo skirtingą asortimentą, todėl visada pravartu atkreipti dėmesį ir pagalvoti, ar tikrai tokią puokštę, kuri išpildytų jūsų lūkesčius?
Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad renkantis gėlių pristatymo paslaugas, taip pat verta atkreipti dėmesį ir tai, keliose pasaulio šalyse įmonė vykdo savo veiklą. Ir jei jus domina tik gėlių pristatymas Vilniuje, vis tiek verta rinktis tokią įmonę, kuri savo veiklą vykdo kuo daugiau šalių. Tai verta daryti dėl dviejų priežasčių: visų pirma, kuo daugiau šalių įmonė vykdo savo veiklą, tuo aukštesnės paslaugų kokybės bei kūrybingesnių sprendimų galite tikėtis. Kita priežastis – labai tikėtina, kad ateityje jums taip pat prireiks gėlių pristatymo į užsienį paslaugos, tad iš karto žinosite, ką rinktis – jums nebeteks gaišti laiko ieškant naudingų kontaktų.
Dar vienas kriterijus, kurį taip pat vertėtų įvertinti, pasirenkant paslaugos teikėją, yra galimybė pristatyti ką tik nuskintas gėles, atminkite, kad tokią galimybę siūlo tikrai ne visi šios paslaugos teikėjai.
Tad belieka tik pridurti, kad išsirinkti paslaugos teikėją bus kur kas lengviau tuo atveju, jei atkreipsite dėmesį į šiuos patarimus.