Nesunku pastebėti, kad paskelbtas karantinas dažnam iš mūsų padovanojo kur kas daugiau laisvo laiko, o taip pat – privertė susimąstyti ir apie savo gyvenimo pokyčius. Privertė iškelti klausimą, ar tikrai, tiek, kiek mokame ir žinome, yra pakankama, ir, ar apribojimams pasibaigus, nenorėtumėte pakeisti savo gyvenimo? Na, o tai papt svarbu pastebėti, kad įvairūs mokymai ir kursai yra puikus pasirinkimas, kai nepakanka turimų žinių, o taip pat, kai norisi pokyčių gyvenime. Tad belieka tik išsiaiškinti, kokie mokymai buvo patys populiariausi per karantiną.

Psichologijos kursai

Dažnai galime išgirsti, kad esami apribojimai ir buvimas tarp keturių sienų su tais pačiais žmonėmis, privertė iškelti į viršų įvairias problemas, susijusias su asmenybe, asmeninėmis savybėmis, santykiais, bendravimu ir t.t. Nesunku pastebėti ir tai, kad ilgą laiką egzistuojančios ir netgi primirštos problemos, visgi niekur nedingsta ir netgi tampa įvairių konfliktų, nesutarimų priežastimi. Na, o pastarųjų tikrai nori išvengti visi, tad, kas gi belieka? O lieka tik vienas kelias – daugiau dirbti patiems su savimi, semtis naujų žinių, pamatyti savo klaidas, suprasti, kodėl jos yra daromos, ir, žinoma, stengtis jų daugiau nekartoti. Na, o iš kur semtis visa tai apimančių žinių – toks klausimas karantino metu kilo tikrai ne vienam. Taigi, nieko keista, kodėl įvairūs psichologijos kursai karantino metu gerokai išpopuliarėjo.

Anglų kalbos kursai sbemokykla.lt

Tačiau ir tai dar ne viskas – gerokai išaugo ir anglų kalbos kursų populiarumas. Ir, nieko keista, kodėl taip nutiko: visų pirma, reikia pabrėžti, kad būtent anglų kalba buvo ta kalba, kurią svajojo išmokti (arba patobulinti jau turimas žinias), labai daug žmonių, tačiau vis iki šio tam nerasdavo laiko. Na, o atėjės karantinas, daugeliui žmonių padovanojo ir daugiau laisvo laiko, todėl atsirado gera proga išmokti daugiau. Ir, galbūt, netgi pasibaigus karantinui, pradėti pokyčius savo gyvenime, pavyzdžiui, pakeisti darbą, t.y., užsiimti veikla, kuriai vykdyti ir bus reikalingos puikios anglų kalbos žinios. 

O kokius kursus rinksitės jūs? Nepraleiskite progos išmokti daugiau.