Ieškant automobilio nuomai, pirmiausia, reikėtų pasidomėti rinkos pasiūla arčiausiame mieste. Pavyzdžiui, jeigu Jūs gyvenate sostinėje, reikėtų sužinoti, kas nuomoja automobilius Vilniuje. Pirmiausia todėl, kad taip sutaupysite pinigų, be to, prireikus, bet kada galėsite nuvažiuoti apžiūrėti nuomojamo automobilio. Tačiau kai pasiūla tokia didelė, kaip reikėtų rinktis nuomotoją ir kaip iš anksto įsitikinti, ar teikiamos paslaugos bus kokybiškos? Kaip išsinuomoti automobilį sklandžiai ir paprastai?

Ieškant automobilio nuomai, pirmiausia reikėtų pasidomėti, kokia yra paklausa Jūsų mieste ir kas nuomoja automobilius Vilniuje. Žinoma, jog apie tai greitai galėsite sužinoti internete. Apsilankykite bent keliose įmonių puslapiuose, kad galėtumėte susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kokie yra pasiūlymai. Pavyzdžiui, viena nuomos agentūra galbūt labiau specializuojasi automobilių nuoma šventėms, kita – verslui skirtais automobiliais. Galbūt tik viena iš trijų agentūrų gali pasiūlyti septynių vietų autobusiuko nuomą šeimyninei kelionei. Kiekvienas atvejis, kai reikalinga automobilio nuoma yra skirtingas, tad reikia pasidomėti, kokios agentūros ar įmonės galės suteikti Jums reikalingą paslaugą. Tiesa, esama ir tokių įmonių, kaip RentCar, kurios teikia itin plačias nuomos paslaugas ir gali patenkinti pačių įvairiausių užsakovų lūkesčius.

Kaip patikrinti kokybę?

Net jei Jums patikusio nuomininko svetainė atrodo patraukliai, o dar patrauklesnės – siūlomos kainos, neskubėkite daryti rezervacijos ir pasirašyti sutarties. Pirmiausia, patikrinkite, ar šis pardavėjas yra patikimas ir kokybiškai teikia paslaugas. Dažniausiai apie tai sužinoti galima atsiliepimų skiltyje. Anksčiau šios įmonės paslaugomis pasinaudoję žmonės gali palikti atsiliepimą, o paskaičius bent kelis, pavyks ir Jums susidaryti vaizdą apie tai, kokios kokybės paslaugų galima tikėtis iš įmonės.

Ar verta rinktis įmonę?

Panaršę internete, ieškodami, kas nuomoja automobilius Vilniuje, rasite ir gausybę skelbimų, kuriuose automobilius nuomoti siūlo fiziniai asmenys. Tai vis labiau populiarėjanti paslauga, kuomet žmogus išnuomoja savo automobilį kuriam laikui, kai jam pačiam transporto priemonės nereikia. Dažnai tai yra labai pigi paslauga, todėl pigiausių variantų ieškantys klientai gali tuo susidomėti ir net pagalvoti, kad nuomotis iš agentūros – nebeapsimoka. Tačiau reikėtų iš anksto pasidomėti, kuo skiriasi šios dvi nuomos paslaugos, kokias garantijas gali klientui suteikti agentūra, o kokias – fizinis asmuo. Be to, svarbu išmanyti ir Lietuvoje galiojančius įstatymus, pagal kuriuos fizinių asmenų ginčai sprendžiami teisme. Tai reiškia, kad iškilus nesklandumams, Jūsų, kaip vartotojo teisės bus ginamos tik renkantis paslaugą iš įmonės.