Nors jau atsisveikinome su vasara ir pradėjome mėgautis rudens teikiama vėsa, tai dar tikrai nereiškia, kad medelynas Kaune ar bet kuriame kitame mieste, yra ta vieta, kurioje nereikėtų apsilankyti. Priešingai, priežasčių, kodėl medelynas Kaune turėtų būti aplankytas ir rudenį,  tikrai netrūksta. Tad, kokios jos? 

Viena iš priežasčių, kodėl verta apsilankyti garliavosmedelynas.lt medelyne Kaune ir rudenį yra ta, kad vasarai pasibaigus nužydi daug gėlių, tad namų aplinka tampa kur kas niūresnė. Vis dėlto, tai dar tikrai nereiškia, kad jus turi tenkinti esamas vaizdas – juk visą rudenį dar galėtumėte mėgautis puikiomis gėlėmis, jei tik jų nuspręstumėte įsigyti. Taigi, belieka tik pridurti, kad ir rudeniui atėjus, medelyne galima rasti daug puikių gėlių, kurios jus džiugins dar bent kelis mėnesius. 

Tačiau ir tai dar ne viskas – atminkite, jog ruduo yra puikus metas daugiamečiams augalams sodinti. Taigi, jei nusprendėte atnaujinti ir pagražinti savo namų aplinką pasodindami tam tikrų augalų, labai gali būti, kad dabar tam pats tinkamiausias metas, tereikia apsilankyti medelyne. Taip pat verta priminti, kad šis metų laikas puikiai tinka ir kai kurių vaiskrūmių sodinimui. Taigi, jei manote, kad būtų puiku praturtinti savo aplinką šiais puikiais augalais, pats metas apsilankyti medelyne ir išsirinkti labiausiai patikusius.

Nepamirškite ir dar vieno dalyko – artėjant šalčiausiam metų laikui, kai kuriuos kiemo bei sodo augalus yra patariama padengti specialia danga. Dar neturite jos? Galite įsigyti medelynuose.

Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad medelynas yra puiki vieta norintiems įsigyti ne tik gėlių ar augalų arba jiems apsaugoti skirtos dangos, bet ir sodo statulėlių, žibintų ar dekoracijų. Ne paslaptis, kad gyventi gražioje bei puošnioje aplinkoje norime ištisus metus, tad išvardinti gaminiai yra idealus sprendimas tuo atėjus rudeniui – jie džiugins jūsų akis kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Taigi, kaip matyti, rudeniui prasidėjus, derėtų suplanuoti kelionę į medelyną: čia galėsite puikių gėlių, augalų, skirtų šiam metų laikui; o taip pat – specialios dangos bei gaminių.