Ieškant darbo labai svarbu, kad jis būtų gerai apmokamas. Retas darbuotojas nori dirbti už mažą atlyginimą. Visi suprantame, kad gerai jeigu darbas mėgiamas, bet dar geriau kada ir atlyginimas geras ir darbas įdomus. Mokslininkai yra paskaičiavę, kad uždirbant daugiau nei 5000 Eur per mėn. atlyginimo didėjimas nedaro labai didelės įtakos darbuotojo norui dirbti. Tokia pinigų suma pilnai patenkina didžiosios dalies piliečių poreikius, tad aišku, kad ne visi gauna tokias algas. Faktas tas, kad įmanoma net Lietuvoje gauti solidų atlyginimą, tik reikia būti savo srities specialistu. Taigi, o kokius darbus dažniausiai renkasi jaunimas? Statistika rodo, kad vis mažiau jaunų žmonių nori dirbti fizinį darbą. Visi ieško kažko lengvesnio, nori dirbti biure, administracijoje. Taip pat kita tendencija, kad mažėja darbuotojų, kurie nori siekti karjeros. Vidutiniškas darbuotojas nori vidutinio atlyginimo ir daug laisvo laiko. Tačiau natūralu, kad didėjant globalizacijos reiškiniui reikia, kad kompanijose dirbtų profesionalai, kurie nori tobulėti tam tikroje srityje.

Kur talpinami nemokami darbo skelbimai?

Tiek darbuotojams, tiek darbdaviams reikia protingai disponuoti įmonės lėšomis. Darbuotojų atranka reikalauja nemažų investicijų, tačiau gerai, kad Lietuvoje nemokami darbo skelbimai gali būti talpinami ne vienoje svetainėje. Kiekviename mieste galima rasti lokalias internetines svetaines, kur galima tiek rasti darbo pasiūlymų, tiek talpinti skelbimus. Rekomenduojame išbandyti: bodex.lt – daug darbo skelbimų Lietuvoje ir užsienyje.

 

Ar verta naudotis tokiomis svetainėmis?

Ieškant darbo svarbu jį rasti. Specialistai rekomenduoja išnaudoti visas galimybes. Darbdaviams reikia didelės auditorijos, kad kuo daugiau žmonių pamatytų jų darbo skelbimus, tuo tarpu darbuotojams, reikia rasti svetaines, kuriose talpinami kokybiški darbo skelbimai. Kiekvienam darbuotojui reikia suprasti, kad ne tik svarbu susirasti mėgiamą, gerai apmokamą darbą, bet dar svarbiau, kad radus tokį pasiūlymą tinkamai save pristatytumėte. Ruošdami straipsnį pasikalbėjome su atrankų specialistais, kurie pabrėžė, kad tikrai didelė dalis darbuotojų tiesiog nemokama tinkamai savęs pristatyti. Dažna situacija, kai net CV yra blogai padarytas. Tai nėra raketų mokslas, tačiau reikalinga atitinkama informacija. “Pasitaiko ir tokių atvejų, kad nėra kontaktų” – juokiasi atrankų specialistė Rasa. “Prieš siųsdami CV parodykite jį draugams, tėvams ir paprašykite įvertinti. Jūs turite mažiau nei 20 sekundžių, kad sudomintumėte darbdavį,” – dėsto specialistė.

Taigi, naudokitės nemokamų darbo skelbimų svetainėmis ir operatyviai susiraskite mėgiamą darbą.