Padangų kaina svyruoja labai smarkiai priklausomai nuo jų gamintojo, modelio bei kitų savybių. Daugumai žmonių finansinis aspektas yra svarbus, todėl natūralu, kad norima sutaupyti ir tuomet pasirinkimas būna pigesnis produktas. Tačiau padangoms taupyti nereikėtų, nes, pirmiausiai, nuo jų priklauso ne tik važiavimo kokybė, bet ir jūsų saugumas kelyje. Aišku, tai nereiškia, kad brangiausias produktas bus pats geriausias, jį reikėtų derinti prie važiavimo sąlygų bei individualių poreikių. Taip pat svarbu žinoti, kad pigiausios padangos neretai pasižymi prastesne kokybe, todėl ir jų susidėvėjimas bus greičiausias, o tai reikš, kad tokias padangas reiks keisti gerokai dažniau, tad dar reikėtų paskaičiuoti, kuris variantas apsimoka labiau.

Lenktynininkai dalinasi savo patirtimi apie padangas

Lenktynių trasoje padangos yra ypatingai svarbus faktorius nulemiantis galutinį rezultatą. Jos užtikrina gerą sukibimą, o tai leidžia važiuoti didesniu greičiu posūkiuose, greičiau įsibėgėti ir sustabdyti, tačiau visa tai ne ką mažiau svarbu ir važinėjant miesto gatvėmis. Šaltuoju metų laiku net pigiausios žieminės padangos su dygliais turi trumpesnį stabdymo kelią, negu bet kokios brangiausios padangos be dyglių, tai turėtų žinoti visi vairuotojai. Aišku, tai nereiškia, kad reikia pirkti vien tik tokias padangas, ypač jeigu važinėjate negreit ir tik mieste, kur keliai gerai valomi, tačiau užmiestyje, ant sniego ar ledo toks pasirinkimas bus milžiniškas pranašumas ir ne tik dėl trumpesnio stabdymo kelio, bet ir dėl geresnio sukibimo posūkiuose bei slidžiose vietose.

Pigiausios žieminės padangos, kur jas dėti, kai susidėvi?

Mažiausia kaina nereiškia, kad produktas bus prasčiausios kokybės, tačiau labai tikėtina, kad jis greičiau susidėvės, negu daug brangesni gaminiai. Susidėvėję padangos tolimesniam naudojimui netinka, tačiau dauguma žmonių nežino, kur jas dėti, kai susidėvi. Labai svarbu žinoti, kad jų negalime ne tik išmesti kažkur gamtoje, bet ir negalima mesti į bendruosius konteinerius. Jas reikėtų vežti į stambių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles, kurios yra visuose didesniuose miestuose. Be to, jeigu perkate naujas padangas ir jas vietoje užsimontuojate, tuomet jų pardavėjai privalo priimti iš jūsų senas padangas ir pasirūpinti jų utilizavimu.

Daugiau informacijos apie žiemines padangas: https://www.perkupadangas.lt/ziemines-padangos