Vilnius yra garsus ne tik savo istorija ir daugybe lankytinų vietų. Čia vis dažniau galima pamatyti pasiūlymus plaukti baidarėmis. Jeigu jus sudomino baidarės, tai žinokite, kad tai yra puiki pramoga leidžianti suderinti tiek buvimą gamtoje, tiek ir aktyvų poilsį. Ką reikia žinoti apie maršrutų pasirinkimą ir paslaugų užsakymą?

Labai svarbu pasirinkti tinkamai tai, kur norite plaukti. Pavyzdžiui, yra siūloma baidarių nuoma Merkiu ir jums reikia perskaityti apie šį maršrutą pateiktą informaciją. Taip pat peržiūrėkite nuotraukas iš šio maršruto. Tai padės jums nuspręsti ar norite tokiu maršrutu plaukti, ar ieškosite kito. Maršrutų yra daug ir galima rinktis vienos, dviejų, trijų ar pageidaujant ilgesnės trukmės. Taip pat galima rinktis skirtingas upes, kuriomis galima plaukti. Taigi, pasirinkimas yra tikrai nemažas ir kartais žmonėms sunku apsispręsti, kur jie nori plaukti arba, kiek laiko nori plaukti. Ką daryti tokiu atveju?

Tokiais atvejais galima rinktis paprastą būdą. Tiesiog susisiekite su baidarių nuomotojais, kad jums padėtų pasirinkti arba patys skaitykite maršrutų aprašymus bei rinkitės tokiu būdu. Maršruto pasirinkimas turi būti tinkamas, nes netinkamai pasirinktas maršrutas gali būti per sudėtingas arba per lengvas. Kiekvienas žmogus turi pats pagalvoti, ko tikisi iš plaukimo ir koks maršrutas jam labiau tiktų: lengvas, vidutinio sunkumo ar sudėtingas. Vieni nori ramaus plaukimo, o kiti nori kokių nors sudėtingesnių plaukimo sąlygų. Visos nuomojamos baidarės taip pat gali būti skirtingos, todėl planuojant ilgą arba sudėtingą plaukimą reikia pagalvoti apie jų komfortą. Pavyzdžiui, baidarių nuoma Merkiu siūlo skirtingi baidarių nuomotojai ir jie siūlo skirtingus pasirinkimus. Vieni siūlo naujas ir komfortiškas baidares, kiti siūlo senas baidares. pagalvokite, koks bus maršrutas ir kokia baidarė jums būtų tinkamiausia. Pratęsiant patarimus dėl maršruto pasirinkimo, reikia viską labai gerai įvertinti ir rinktis tokį, kuris tinkamas atsižvelgiant į amžių ir fizinį pasirengimą. Senjorams ir mažiems vaikams reiktų rinktis lengvai įveikiamus, trumpus ir su dažnesniais sustojimais plaukimus. Apie tai galite sužinoti pas baidarių nuomotojus, nes jie jums galės patarti, kokiu maršrutu jums tiktų plaukti. Ieškantys vingiuotų, sraunių ir ilgų maršrutų taip pat turėtų kreiptis pas baidarių nuomotojus, kad nesuklysti renkantis. Kaip matome, geriausia yra ne patiems rinktis maršrutą, o tiesiog kreiptis į tuos žmones, kurie teikia šias paslaugas ir puikiai žino šiuos maršrutus.