Techninė pagalba Vilniuje. Gana dažnai įvyksta avarijos ir tai gali būti ne jūsų kaltė, tačiau mums visada reikia pagalbines rankos įvykus bet kokiai avarijai. Štai todėl „Tralas24h“ visada yra tam, kad padėtų jums reikalingu metu. Technine pagalba kelyje Vilniuje yra mūsų ypatybė, hobis ir svajonė padėti kitiems prireikus jos.

Nesvarbu, koks metų laikas yra, ar tai būtų per Kalėdas, ar tiesiog įprastą dieną ar naktį, „Tralas24h“ yra visada prieinamas jums. Todėl mes garantuojame greitą ir veiksmingą, skubią pagalbą kelyje, mūsų vairuotojai visada pasiruošę jums padėti. Esame pasiruose jums padeti bet kokioj situacijoj.

Techninės pagalbos paslaugos teikiamos 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę, 365 dienas per metus.

Techninė pagalba Vilniuje:

Automobilių gabenimas – automobilių gabenimas specialiu tralu, tinkančiu bet kokio tipo aplinkai gedimo, susidūrimo kelyje ar bet kokios kitos rūšies avarijos atveju.

Degalai – gedimo atveju ar galbūt jūsų automobilis, sustojęs judėti, ateis į jūsų gelbėjimo tarnybą ir apžiūrės jūsų automobilį. Galbūt tik tokiu atveju jums pasibaigė degalai.

Aptarnavimas – galime diagnozuoti ir ištaisyti automobilio gedimus pacioje vietoje kur mus pakvetete.

Akumuliatorių ištuštinimas – Neįmanoma išjungti šviesos naktį arba naktį buvo tiesiog šalta, o automobilis neužsiveda. Ateis mūsų specialistai ir suteiks jūsų akumuliatoriui papildomą impulsą, kad galėtumėte užlipti ant savo automobilio kelionė į darbą, o gal kur nors dar ypatingesnė.

Mes gabename bet kokią transporto priemonę, nesvarbu, ar tai motociklas, automobilis ar furgonas

Automobilių laužas – bet kokį automobilio laužą, kurį paliksime, tinkamai utilizuosime.

Padangų remontas ir keitimas – parduotuvėje turime visų tipų padangas. Jei padangos nėra per daug apgadintos, jas galime ištaisyti vietoje. Mes tai darome greitai jūsų patogumui.

Automobilio atrakinimas – jei pametėte raktą arba užrakinote raktą automobilio viduje, mūsų specialistas žino, ką daryti. Jei reikia, mes galime pagaminti naują jūsų automobilio raktą arba, jums leidus, iššifruoti jūsų automobilių signalizacijos sistemą. Mes paprašysime jūsų dokumentų, nes galime tęsti tokią užduotį.

Mūsų specialistai yra profesionaliai paruošti ir labai mandagūs, todėl jums nėra dėl ko nerimauti, tiesiog paskambinkite ir vienas iš mūsų specialistų jums padės jums padėti iškilus bet kokiai kritinei situacijai.

Mes dirbame ne tik Vilniuje ir Lietuvoje bet ir kituose baltijos salyse, kaip Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Techninė pagalba Vilniuje – Jei kyla avarinė situacija ir negalite užvesti automobilio, nedvejodami skambinkite +37063299777, nedvejodami skambinkite ir pasitarkite su vienu iš mūsų specialistų. Mes visada esame tam, kad padėtume jums prireikus. Mes didžiuojamės savo darbe ir teikiamomis paslaugomis.