Tralo paslaugos Vilniuje

Vilniuje ir Vilniaus rajone – Tralo paslaugos Vilniuje

Tralo paslaugos Vilniuje – Audrius

TECHNINĖ PAGALBA KELYJE – Mūsų techninės pagalbos kelyje tarnyba atgabens Jūsų sugedusią transporto priemonę į bet kuri Lietuvos miestą ar miestelį, o jeigu pasirinksite mūsų autoservisą, Jums dar bus suteikta 20% nuolaida Jūsų automobilio remontui. Automobilių transportavimas – techninė pagalba kelyje !! Motociklų, lengvųjų automobilių, džipų, mikroautobusų gabenimas ir kitus krovinius iki 3,5 tonų.

Tralo paslaugos Vilniuje – Gintautas

Traliukas Vilniuje kaina nuo 20€, už miesto ribų kaina pagal susitarimą. Transportuoju lengvuosius automobilius, džipus, minivenus, motociklus, keturačius ir kitą techniką iki 2 t. Rato keitimas, užvesiu jūsų automobilį jai nusėdo akumuliatorius ir t.t. Smulkus automobilio remontas kelyje! Jūsų transporto priemonę saugiai pristatysiu į Jums reikiamą vietą. Vežu visoje Lietuvoje ir už jos ribų: (Lenkija, Estija, Latvija ir tt.) Dirbu ir SAVAITGALĮ

[sg_popup id=”1″ event=”onload”][/sg_popup]Gera kaina ir ilgametė patirtis.

Tikriausiai nieko nėra geriau, nei gauti kokybišką paslaugą už gerą kainą. Kiekvienam klientui siūlome konkurencingas kainas, specializuotą transportą ir patyrusius vairuotojus. Tralo paslaugos Vilniuje, tai kartu ir techninė pagalba Vilniuje. Užtikriname operatyvų reagavimą ir punktualumą. Dirbame jau daug metų, tad kiekvienas vairuotojas puikiai išmano savo darbą. Žinome kaip elgtis įvykus eismo įvykiui. Konsultuojame klientus dėl automobilio remonto. Taigi, gera kaina ir ilgametė specialistų patirtis ar gali būti geriau? Tralo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone teikiame kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais. Dvidešimt keturias valandas per parą techninės pagalbos ekipažai yra pasiruošę reaguoti į kliento skambučius ir greitai atvykti į nurodytą adresą.

Tralo paslaugos Vilniuje

Tralo paslaugos Vilniuje

Automobilių pervežimas Vilniaus mieste.

Šią paslaugą siūlome kartu su techninės pagalbos paslauga. Juk automobilio transportavimas reikalauja ne tik specialaus transporto (evakuatoriaus), bet ir vairuotojo kompetencijos. Pervežame automobilius tiek po auto įvykių, tiek važiuojančius. Pagal kliento poreikius galime pristatyti automobilį į nurodytą adresą. Paslauga naudinga, ne tik kuomet patenkate į avariją, bet kada nusiperkate naują automobilį, ar reikia nevažiuojantį automobilį pristatyti į autoservisą. Kadangi dirbame jau daug metų, tad galime rekomenduoti patikimus verslo partnerius. Bendradarbiaujame su autoservisais, kurie gali operatyviai diagnozuoti gedimą, bet ir greitai suremontuoti automobilį. Kiekvienam vairuotojui rekomenduotina išsisaugoti specialistų telefono numerį. Niekada nežinome, kad gali prireikti spec. paslaugos.

Tralo paslaugos Vilniuje

Kaip vyksta transportavimas?

Kartais klientai klausia, ar jūsų transportas specializuotas? Natūralu, kad užduodamas svarbus klausimas, nes rinkoje egzistuoja ir neprofesionalių paslaugos teikėjų. Prieš perkant šias paslaugas turite žinoti, kad norint saugiai transportuoti automobilį būtina naudoti specializuotą evakuatorių. Tralo paslaugos Vilniuje bus suteiktos kokybiškai, jeigu net tik transportas bus tam pritaikytas, bet ir dirbs profesionalūs vairuotojai. Automobilių transportavimas iš auto įvykių yra sudėtingas procesas, kuris reikalauja specialaus vairuotojo pasirengimo. Juk ne visuomet automobiliai sudaužomi nepataisomai. Dažnai tai būna tik apdailos detalių pažeidimai, todėl svarbu, kad transportuojant, pakraunant ir iškraunant autombilį nebūtų pažeistos kitos jo dalys. Rinkitės tik ilgametę patirtį turinčius specialistus.

Tralo paslaugos Vilniuje