Jeigu nusprendėti įsigyti kokybiškas padangas, tada reikėtų pasidomėti kokių padangų rinkoje šiuo metu yra. Kiekvienais metais padangų gamintojai siūlo naujus ištobulintus produktus. Klientų įvertintos padangos tobulinamos ir pristatomos atnaujintos su dar geresniais techniniais parametrais. Nuo ko pradėti padangų pirkimą? Viename iš straipsnių jau kalbėjome, kada geriausia pirkti ir nuo ko pradėti padangų pirkimo procesą. Taigi, vienas svarbiausių aspektų, tai jūsų biudžetas. Kiek galite skirti padangų pirkimui? Kuo didesnė suma, tuo geresnes padangas galėsite įsigyti. Juk automobilio padangos tai ne tik patogesnis vairavimas, tai jūsų saugumas. „Premium“ klasės padangos turi aukštus techninius parametrus, kas lemia mažesnį stabdymo atstumą, geresnį sukibimą įvairaus tipo dangomis. Ieškote padangų? Tada apsilankykite šioje internetinėje parduotuvėje, kurioje galėsite išsirinkti kokybiškas padangas už gerą kainą. https://www.vilniauspadangos.lt/vasarines-padangos

Kaip išsirinkti padangas?

Kaip jau supratote padangas reikia pradėti ieškoti tada, kada tiksliai žinote kokį biudžetą galite joms skirti. Jau minėjome, kad aukščiausios klasės arba „premium“ tipo padangos turi ženkliai geresnius techninius parametrus, kas lemia ne tik malonesnį vairavimą, bet ir saugumą įvairiose situacijose. Padangas išsirinkti bus lengviau kada konsultuositės su padangas parduodančiais specialistais. Šiuo metu daugelis parduotuvių konsultuoja visiškai nemokamai, tad galite greitai gauti didelį kiekį informacijos ir išsirinkti tinkamiausią produktą. Kada žinote, kiek galite leisti padangų pirkimui, tada yra lengviau išsirinkti padangų gamintoją. Kiekvienas klientas pagal poreikį gali rinktis „premium“ kategorijos padangas, vidutinės kategorijos padangas arba ekonominės kategorijos padangas. Kiekvienai kategorijai yra priskiriami gamintojai. Taip yra lengviau išsirinkti padangas. Dar vienas svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti, tai padangų pagaminimo data ir jų galiojimo terminas. Nepamirškite, kad net ir padangų salone galite įsigyti naujas padangas, kurios buvo pagamintos prieš tris, penkis metus. Tokios padangos gali būti jau netinkamos naudojimui arba prarasti savo technines charakteristikas. Taigi, pirkdami padangas atkreipkite dėmesį į šį svarbų aspektą.

Vasarinės padangos ir jų kainos

Padangų kainos priklauso nuo gamintojo, padangos modelio ir kategorijos, kuriai priklauso pasirinktas produktas. Vasarinės padangos ir jų kainos būna labai įvairios. Šiuo metu rinkoje galima rasti padangų, kurių kaina bus nuo 40 Eur iki 200 Eur už vieną padangą. Kartais klientai klausia, kodėl toks didelis kainos svyravimas. Viskas priklauso nuo padangos išmatavimų jos pločio aukščio. Kuo didesnės ir platesnės padangos, tuo jos brangiau kainuoja.