Paslaugų teikėjai nuolat ieško įvairiausių sprendimų, kurie žavėtų klientus. Ne išimtis yra ir vertimų biurai – pastarieji taip pat ieško įvairių sprendimų. Na, o kurie iš jų klientus žavi labiausiai?

Galimybė pateikti užsakymą nuotoliniu būdu

Klientai pripažįsta, kad juos ypač žavi galimybė patiekti užsakymą nuolatiniu būdu. Ne paslaptis, kodėl: būtent tokia galimybė leidžia sutaupyti labai daug laiko, nereikia planuoti išvykos į vertimų biurą. Taip pat leidžia išvengti ir papildomų nepatogumų. Galima tik pasidžiaugti, kad galimybę užsakymą pateikti nuotoliniu būdu, šiandien sudaro vis daugiau ir daugiau vertimų biurų.

Nuolatiniams klientams – specialūs pasiūlymai

Taktika, kuomet nuolatiniams klientams yra teikiami specialūs pasiūlymai, taikoma daug, tuo tarpu vertimų biurai – taip pat ne išimtis. Vis daugėja ir daugėja vertimų biurų, kurie nuolatiniams klientams pateikia ypač patrauklius pasiūlymus. Na, o klientai tai vertina ypač palankiai.

Puiku, kai vertimų biuras gali suteikti ne tik vertimo paslaugas

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną sprendimą, kurį taip pat ypač palankiai vertina klientai, tai – papildomų paslaugų teikimas. Klientai pripažįsta, kad nėra nieko geriau, nei užsukus į vertimų biurą sužinoti, kad tekstas bus ne tik išverstas, bet ir notariškai  patvirtintas ar suredaguotas. Kaip žinia, tai leidžia taupyti laiką bei išvengti būtinybės ieškoti kitų paslaugų teikėjų. 

Galimybė sudaryti nuolatinio bendradarbiavimo sutartį

Įmonės, kurios dažnai pateikia didelius užsakymus, ypač palankiai vertina  galimybę sudaryti nuolatinio bendradarbiavimo sutartį, apibrėžiančią, kokia tvarka bus teikiamos paslaugos. 

Paslaugos teikiamas skubos tvarka

Ne paslaptis, kad dažnai atsiranda poreikis išverstą dokumentą gauti  dar tą pačią dieną. Būtent tokiais atvejais geriausiu pasirinkimu tampa vertimas skubos tvarka. Galima tik pasidžiaugti, kad šią paslaugą teikia vis daugiau ir daugiau vertimų biurų, o klientai tai vertina ypač palankiai.

Taigi, jau sužinojome, kokius sprendimus palankiausiai vertina klientai. Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad tai gali tapti puikiais raktiniais žodžiais kiekvienam naujam vertimų biurui: jei norite sulaukti sėkmės, būtinai įgyvendinkite tuos sprendimus, kuriuos, kaip jau dabar žinote, ypač palankiai vertina klientai.

paroles.lt