Išmaniųjų telefonų remontas, kas dažniausiai genda? Kiek kainuoja išmaniųjų telefonų remonto paslaugos? Ar galima remontuoti pačiam? Vienas pagrindinių gedimų, kuris yra dažnai sutinkamas, tai išmanaus telefono ekrano sugadinimas. Dažnu atveju ekranas tiesiog suskaldomas, atsiranda įskilimas, kuris ilgainiui gali padidėti. Norėdami apsaugoti savo telefoną naudokite tam skirtas apsaugos priemones. Pirmiausia, tai įvairios ekrano plievelės. Paprasta plievelė apsaugos nuo ekrano subraižymo, o grudinto stiklo plievelė bus gera apsauga nuo ekrano skylimo. Aišku, pats geriausias apsaugos būdas, tai tiesiog saugoti savo telefoną. Nepalikite jį be priežiūros. Nedėkite kartu su aštriais daiktais. Kaip sakoma, galvokite ką darote ir telefonas visuomet bus sveikas. Xiaomi telefonų remontas gali kainuoti labai įvairiai. Viskas priklausys nuo to kas sugedo? Jeigu gedimas nedidelis, tada ir jo remonto kaina bus nedidelė. Jeigu gedimas rimtesnis, tada ir remonto kaina bus ženkliai didesnė. Paprasta, kaip du kart du. Pagrindas, tai visada prisiminti, kad sugedus, sudaužius telefoną nereikia pačiam jį tvarkyti, Daugelis klientu turi smalsumą, kuris gali dar labiau sugadinti telefoną. Klientai patys išardo telefoną, apžiūri vidines detales ir tik po to nešą jį į remonto dirbtuves. Tai yra klaidinga elgsena. Geriausia visuomet nieko nelaukiant kreiptis į specialistus ir jiems patikėti visus remonto darbus.

Xiaomi remontas už geras kainas

Dar vienas svarbus aspektas, kad klientai dažnai susižavi mažomis remonto kainomis. Xiaomi remontas nėra brangus, viskas priklauso nuo gedimo. Tačiau nevertėtų susižavėti mažomis remonto kainomis ir telefoną patikėti nepatyrusiems meistrams. Viskas kainuoja, tad ir telefono remontas kainuos. Aišku, kaina, kaip jau ir minėjome priklausys nuo daugelio aspektų. Profesionalūs specialistai įvertins telefono modelį, gedimą ir operatyviai paskaičiuos telefono remonto kainą.

Naujausi Xiaomi telefonai

Kompanija Xiaomi anonsavo naujausius Note 5 ir Note 5 Pro išmaniuosius telefonus. Naujieji telefonai džiugins dar didesniu ekranu ir patobulintomis valdymo funkcijomis. Full HD ekranas leis mėgautis ryškiomis spalvomis ir atkuriamų video kokybe. 12 mgpix kamera nustebins net visko mačiusius telefonų mėgėjus. Aukštos kokybės fotografavimas, bei filmavimo funkcija leis džiaugtis dar natūralesnėmis fotografijomis. Dar viena puiki naujovė, kad nuo šiol telefonai turės itin galingą procesorius ir virtuali atmintis sieks 4 arba 6 GB. Taigi naujas telefonas patiks net ir skeptikams.